Akademie se nacházi zdeAkademie se nacházi zde
Místa, kde najdete naše akademieMísta, kde najdete naše akademie
rss
Aktuality na našem webuAktuality na našem webu
Z organizačních důvodů bude nový Základní kurz dispoziční prognostiky TA Ostrava otevřen v únoru 2022.
Více informaci u paní Lenky Tiokové.
19. 08. 2021
NOETIS z.s., ochranné známky a autorská práva.

Informace pro klienty a veřejnost

Dispoziční prognostika Dispoziční prognostik jsou chráněné pojmy registrované u úřadu průmyslového a duševního vlastnictví České republiky s platností na území EU. Tyto ochranné známky jsou ve výhradním vlastnictví společnosti NOETIS z.s se sídlem v Ostravě.

Užívat zákonem chráněné pojmy Dispoziční prognostik a Dispoziční prognostika mohou pouze členové společnosti NOETIS, kteří získali potřebnou kvalifikaci a tím oprávnění poskytovat služby pro veřejnost. Aktuální seznam dispozičních prognostiků, jejich hodnosti a místa poskytování služeb jsou uvedeny na webových stránkách NOETIS.
Jakékoli užívání zákonem chráněných pojmů Dispoziční prognostik a Dispoziční prognostika, mimo oprávněné poskytovatele služeb pod záštitou společnosti NOETIS, je porušením zákona o ochraně průmyslového a duševního vlastnictví. Společnost NOETIS je také výhradním vlastníkem a uživatelem autorských práv k veškerému odbornému dílu, literární tvorbě a originálních pomůcek, jež byly vytvořeny, vydány a realizovány pod ochranou a záštitou společnosti NOETIS od jejího založení v roce 1990, v době založení společnosti Psychonia. Později přejmenována na valné hromadě na společnost NOETIS. Jakékoli nakládání ve formě kopírování, citací, vydávání, prezentování či osvojování odborného a poetického díla drženého ve výhradním užívání společností NOETIS a jejich členů je protizákonné a tudíž trestné. Veškeré dokumenty, smlouvy a ochranné známky jsou ve výhradním vlastnictví společnosti NOETIS z.s a jejich členů se sídlem v Ostravě, Přívozská 10, Česká Republika, a uloženy v archivu společnosti.
V případě, že nebudete mít jistotu, zda jste navštívili Dispozičního prognostika oprávněného poskytovat služby, zavolejte ihned na ústředí společnosti NOETIS, tel.: 777 801 070, kde vám rádi poskytneme informace o službách, členech NOETIS a místech, kde naši Dispoziční prognostici pracují. 

Za společnost NOETIS z.s 

Prezident společnosti Petr Matušek
11. 02. 2020
Přístup do FÓRA pro registrované uživatele.
Vážení uživatelé, kliknutím na link se dostanete na stránky fóra, kde se můžete přihlásit. Ti, kteří se přihlašují poprvé, by si měli změnit heslo a aktualizovat údaje ve správě profilu.
22. 03. 2017

TA Ostrava

Vítejte na stránce telestézické akademie Ostrava !

Zde se dovíte informace týkající se naší regionální telestézické akademie (dále jen TA), o termínech jednotlivých běhů školy, o připravovaných základních kurzech dispoziční prognostiky, přednáškách a besedách pro veřejnost a pod..
Ředitelem TA Ostrava je Ing. Marie Boháčová, odborným garantem je Mgr. Eva Sochorková.  V současné době probíhá studium v hotelu Relax v Rožnově pod Radhoštěm.
Otevření nového ročníku


Základní kurz (ZAK) dispoziční prognostiky:
 
TA Ostrava připravuje  v září 2021 otevření nového ročníku ZAKu.

Zájemci nechť kontaktují Lenku Tiokovou - 734 103 419 , popř. na elektronické adrese ostravskaTA@seznam.cz            

Příhlášku si můžete stáhnout zde.


         

Studium na telestézické akademii je tvořeno těmito ročníky:

     Základní kurz (ZAK) – 1 semestr
       Základní stupeň(ZS) – 2 semestry
       Střední stupeň(STS) – 2 semestry
                                Vyšší stupeň( VSS)  –  2 semestry                                       


Každý ročník je ukončen postupovými zkouškami.

Vyučující:

Seznam přednášejících je dlouhý a bývá doplněn ještě o hostující DPN z jiných akademií. Tito dispoziční prognostici působí na TA Ostrava:

Ing. Boháčová Marie
Mgr. Sochorková Eva
Ing. Friedl Petr 
Mgr. Konečná Anna
Tioková LenkaPoznámky:

DPN - dispoziční prognostik
TA     - telestézická akademie
DIP   - dispoziční prognostika